Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci poszukują sprawców napadu na bank przy Grójeckiej

Data publikacji 14.10.2012

Stołeczni policjanci sporządzili rysopis sprawców napadu na placówkę bankową, do którego doszło 11 października br. na warszawskiej Ochocie, przy ulicy Grójeckiej. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości i miejsca pobytu podejrzanych, proszone są o kontakt ze stołecznym wydziałem do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw pod nr tel.: 22 603-65-59, 997 lub 112.

Do zdarzenia doszło 11 października około 19.00 przy ulicy Grójeckiej w Warszawie. Sprawcy przedmiotem przypominającym broń palną sterroryzowali pracownika oddziału banku i zażądali wydania pieniędzy. Ze zrabowaną gotówką zbiegli z placówki bankowej.

Na podstawie przesłuchań świadków i zdjęć z monitoringu sporządzono rysopis sprawców:

Jeden z poszukiwanych ma około 30 lat, 185 cm wzrostu, tęgą budowę ciała, na twarzy wyraźny czarny zarost, czarne włosy. W chwili napadu ubrany był w czarną kurtkę i białą czapkę typu bejsbolówka. Drugi mężczyzna mierzy ok. 175 cm, ma średnią budowę ciała. Ubrany był w szarą kurtkę z zielonymi wstawkami, a na głowie miał czarną czapkę typu bejsbolówka.

Policjanci zwracają się do wszystkich osób, które mogą pomóc w rozpoznaniu podejrzanych, z prośbą o kontakt telefoniczny z wydziałem do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw KSP pod nr tel. 22 603-65-59, 997 lub 112.

(KSP / mw)

Powrót na górę strony