Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci poszukują 3,5-latka

Data publikacji 15.10.2012

Policjanci poszukują 3,5-letniego Adasia, którego wbrew woli matki zabrał ojciec i odjechał. Chłopiec ubrany był w szarą bluzę z kapturem, zielono-szare spodnie oraz białe sportowe buty. Dziecko nosi również charakterystyczne okrągłe okulary z niebieskimi oprawkami. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mężczyzna poruszał się samochodem marki Suzuki Swift koloru ciemnego.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19.45 na terenie wrocławskiej dzielnicy Krzyki. Według relacji zgłaszającej zdarzenie matki dziecka, w trakcie gdy wracała z synem do domu, tuż przed wejściem do budynku niespodziewanie podszedł do nich jej były mąż i wbrew jej woli zabrał chłopczyka. Mężczyzna odjechał później w nieznanym kierunku samochodem marki Suzuki Swift koloru ciemnego. Jak podaje zgłaszająca, ojciec dziecka ma ograniczone prawa rodzicielskie. Chłopiec ubrany był w bluzę z kapturem koloru szarego, zielono-szare spodnie oraz sportowe buty na rzepy koloru białego. Dziecko nosi również charakterystyczne okrągłe okulary z niebieskimi oprawkami.

Po otrzymaniu zgłoszenia o zdarzeniu policjanci niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania. Przekazano jednocześnie informację wszystkim jednostkom Policji w kraju, a także innym służbom, w tym Straży Granicznej. Obecnie w dalszym ciągu trwają poszukiwania. Policjanci apelują do osób, które mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu chłopca lub okoliczności związanych z tym zdarzeniem o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji Wrocław-Krzyki pod numerami telefonów 71-340-36-07 lub 71-340-37-30, bądź z najbliższą jednostką Policji pod numerami alarmowymi 997 lub 112.

(KWP we Wrocławiu / mg)
 

Powrót na górę strony