Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Apel o pomoc w ustaleniu sprawcy przestępstwa

Data publikacji 23.10.2012

Policjanci z Otwocka, wykonujący czynności w śledztwie w sprawie doprowadzenia nieletniej dziewczynki do poddania się innej czynności seksualnej, ponownie zwracają się z apelem o pomoc w ustaleniu i zatrzymaniu sprawcy tego przestępstwa. Ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę na opublikowanym portrecie pamięciowym lub posiada informację mogącą pomóc w jego ustaleniu, proszony jest o kontakt z policją.

Otwoccy policjanci wykonujący czynności w śledztwie w sprawie doprowadzenia nieletniej dziewczynki do poddania się innej czynności seksualnej sporządzili portret pamięciowy sprawcy.

Rysopis sprawcy: wiek 30–35 lat, wzrost 170–180 cm, średnia budowa ciała, twarz prostokątna, cera jasna, włosy ciemne, proste średniej długości.

Niestety do dnia dzisiejszego nie udało się ustalić sprawcy tego przestępstwa, jednocześnie z zebranych przez policję informacji wynika, że doszło do kolejnych zdarzeń z udziałem nieletnich.

Ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę na opublikowanym portrecie pamięciowym lub posiada informacje mogące przyczynić się do ustalenia, kto mógł dopuścić się tego przestępstwa proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami KPP w Otwocku (22 779 40 91/96) lub najbliższą jednostką policji.

(KSP / mj)

Powrót na górę strony