Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy tego mężczyzny

Data publikacji 30.10.2012

Policjanci z Mokotowa poszukują podejrzanego o usiłowanie napadu na jedną z placówek bankowych w Warszawie. Mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu, wszedł do jednego z banków, a następnie przedmiotem przypominającym broń sterroryzował pracownicę i zażądał wydania pieniędzy. Nie otrzymawszy tego czego zażądał, jako, że była to placówka bezgotówkowa, mężczyzna zbiegł. Policjanci zwracają się do osób, które rozpoznają osobę na przedstawionych poniżej zdjęciach, z prośbą o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II.

Do zdarzenia doszło 3 października 2012 roku około 12:14. w jednym z banków na terenie Mokotowa. Nieznany mężczyzna podszedł do stanowiska i poprosił o udzielenie kredytu. Kiedy pracownica placówki schyliła się, człowiek ten wyciągnął przedmiot przypominający broń i zażądał wydania pieniędzy. Kobieta oznajmiła wówczas, że jest to placówka bezgotówkowa. Napastnik uciekł.

Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunek sprawcy tego przestępstwa. Jest to mężczyzna w wieku około 30 lat, wzrostu około 180 cm. W trakcie zdarzenia miał założony na głowę kaptur. Prokuratura Rejonowa Warszawa Mokotów wyraziła zgodę na publikację jego wizerunku.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z mokotowskimi policjantami pod numerem telefonu (22) 603-11-55 lub z prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu (22)603-11-62. Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: mokotow@policja.waw.pl

(KSP / mw)

 

Powrót na górę strony