Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Stołeczni policjanci poszukują sprawcy napadu na bank

Data publikacji 16.11.2012

Stołeczni policjanci apelują do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na zdjęciach, z prośbą o kontakt telefoniczny z wydziałem do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw KSP nr tel. 0-22-60-365-59 lub na numer alarmowy 997. Mężczyzna ten podejrzany jest o napad na jedną z placówek bankowych przy ulicy Jana Pawła II w Warszawie.

Do zdarzenia doszło 15 listopada 2012 r. około 16:50 przy ul. Jana Pawła II. Sprawca nożem sterroryzował 2 pracownice placówki bankowej i zażądał wydania pieniędzy, które następnie schował do torby i uciekł w stronę Al. Solidarności. Policjanci pracujący nad sprawą, za zgodą prokuratora, udostępnili zdjęcia mężczyzny.

Rysopis sprawcy: wiek około 25 - 30 lat, wzrost około 170 175 cm, bardzo szczupłej budowy ciała, krótkie, ciemne włosy, na twarzy ciemny zarost. Twarz pociągła, czoło wysokie, nos szpiczasty, ciemne oczy o czarnej oprawie.

W chwili zdarzenia sprawca był ubrany w ciemną kurtkę i ciemne spodnie. Mężczyzna miał charakterystyczny styl mowy – naleciałości mogące świadczyć o pochodzeniu z jednego z byłych krajów Związku Radzieckiego.

Apelujemy do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na zdjęciach, z prośbą o kontakt telefoniczny z wydziałem do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw KSP nr tel. 0-22-60-365-59 lub na numer alarmowy 997.

(KSP / mw)

 

Powrót na górę strony