Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci uratowali życie mężczyźnie

Data publikacji 28.11.2012

Policjanci z powiatu świdnickiego, w wyniku podjętej natychmiast akcji, uratowali 42-letniego mieszkańca Świdnicy, który usiłował targnąć się na własne życie. Nieprzytomny już mężczyzna nie dawał oznak życia. Dzięki prowadzonej nieprzerwanie przez dłuższy czas akcji reanimacyjnej, funkcjonariusze przywrócili u niego czynności życiowe.

Oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy otrzymał informację telefoniczną od kobiety, która poinformowała o próbie samobójczej jej męża, do której doszło w jednym z mieszkań na terenie miasta. Dyżurny niezwłocznie skierował na miejsce patrol.

Policjanci przed wejściem do budynku zastali zgłaszającą kobietę. Gdy funkcjonariusze wbiegli do mieszkania, znaleźli tam nieprzytomnego już mężczyznę, który nie dawał oznak życia. Policjanci natychmiast rozpoczęli reanimację mężczyzny. Dzięki prowadzonej akcji, udało im się przywrócić u 42-latka czynności życiowe.

Mężczyzna został przewieziony do szpitala przez wezwaną na miejsce załogę Pogotowia Ratunkowego. Dzięki szybkiej reakcji i sprawnemu działaniu policjantów, udało się w ostatniej chwili uratować mężczyznę.

(KWP we Wrocałwiu / pt)
 

Powrót na górę strony
Polska Policja