Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany sprawca rozboju

Data publikacji 19.12.2012

Policjanci z Ochoty poszukują sprawcy rozboju. Mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu, na klace schodowej bloku przy ul. Grójeckiej w Warszawie zerwał starszej kobiecie z uszu kolczyki i ją pobił. Każdy kto rozpoznaje poszukiwanego, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Rejonowej Policji Warszawa III.

Do zdarzenia doszło 14 grudnia 2012 roku około 14.30 na jednej z klatek schodowych bloku przy ulicy Grójeckiej. Nieznany mężczyzna zerwał kobiecie z uszu kolczyki i ją pobił. Pokrzywdzona w wyniku odniesionych obrażeń trafiła do szpitala.

Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunek sprawcy tego przestępstwa. Jest to mężczyzna w wieku około 30-35 lat, wzrostu około 170 cm. Prokuratura Rejonowa Warszawa Ochota wyraziła zgodę na publikację wizerunku poszukiwanego mężczyzny.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszone są o kontakt z policjantami z Ochoty pod numerem telefonu (22) 603-77-54 lub z prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu (22)603-73-41. Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres krp3warszawa@policja.waw.pl.

(KSP / mw)

Film Poszukiwany sprawcy rozboju

Opis filmu: rozboje, napady, pobicia, poszukiwania

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Poszukiwany sprawcy rozboju (format flv - rozmiar 964.34 KB)

Powrót na górę strony