Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kalendarz policyjny na 2013 r.

Data publikacji 20.12.2012

Jest już kalendarz polskiej Policji na 2013 r. Jego tematem przewodnim jest pokazanie ciekawej, różnorodnej, codziennej pracy Policji. Dwanaście kolejnych kart to dwanaście różnych obszarów działań na rzecz bezpieczeństwa. Kalendarz promuje też Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom Po Poległych Policjantach.

Prezentujemy policyjny kalendarz na 2013 r. Na jego stronach przedstawiamy różnorodność pracy w Policji, pokazujemy  policjantów w codziennych, ciekawych sytuacjach, przybliżamy ich często niebezpieczną służbę. Kalendarz wydajemy trzeci rok z rzędu - dwie poprzednie edycje były poświęcone nowoczesnemu sprzętowi, który jest na co dzień wykorzystywany przez policjantów.

Kalendarz promuje też  Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom Po Poległych Policjantach, którą powołał w 1997 r. Komendant Główny Policji. Celem Fundacji jest pomoc materialna wdowom i dzieciom osieroconym przez policjantów, którzy zginęli w czasie pełnienia służby. Fundacja będzie wdzięczna wszystkim za wsparcie finansowe, dzięki któremu na dziecięcych buziach pojawi się uśmiech.

Wydanie kalendarza to inicjatywa Policji, partnerami projektu są: "Flota" - Program flotowy PKN ORLEN, PZU, Toyota - W&J Wiśniewski, Onet.moto, Europoltech 2013.

Fotografie: Michał Drabikowski

Kalendarz policyjny na 2011 r. >>

Kalendarz policyjny na 2012 r. >>

Powrót na górę strony
Polska Policja