Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Aresztowany za prezentowanie czynności seksualnych małoletnim

Data publikacji 15.01.2013

Policjanci z Bełchatowa zatrzymali 59-letniego bełchatowianina, podejrzanego o prezentowanie małoletnim czynności seksualnych. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Policjanci apelują do wszystkich poszkodowanych o kontakt.

4 i 7 stycznia 2013, na jednej z osiedlowych uliczek Bełchatowa, kierowca citroena obnażył się i - siedząc w swym samochodzie - prezentował czynności seksualne przechodzącym, niespełna piętnastoletnimi dziewczynom. Z policyjnych ustaleń wynika, że ten sam mężczyzna już wcześniej obserwował i śledził nastolatki.

W oparciu o zgromadzony przez policjantów materiał dowodowy prokurator rejonowy wniósł o tymczasowe aresztowanie zatrzymanego. Sąd przychylił się do wniosku. Bełchatowianinowi, za prezentowanie innych czynności seksualnych małoletnim, grozi kara do dwunastu lat pozbawienia wolności.

APELUJEMY DO WSZYSTKICH POKRZYWDZONYCH PRZEZ 59-LATKA O KONTAKT Z POLICJĄ

Ponieważ w przeszłości 59-latek mógł popełniać podobne przestępstwa, policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie apelują do   pokrzywdzonych, które dotychczas nie zawiadomiły organów ścigania, oraz osób posiadających informacje w tych sprawach, o kontakt z prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 44 6355261 lub drogą elektroniczną na adres e-mailowy: wds@belchatow.policja.gov.pl.

(KWP w Łodzi / mg)

Powrót na górę strony