Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli prawie 2 kg marihuany i amfetaminę

Data publikacji 21.01.2013

Prawie 2 kilogramy narkotyków o wartości blisko 60 tysięcy złotych zabezpieczyli w piątek kryminalni z I Komisariatu Policji w Słupsku. W związku ze sprawą zatrzymany został 24-letni mieszkaniec tego miasta. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających zatrzymany słupszczanin usłyszał zarzuty. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z I Komisariatu Policji w Słupsku zajmujący się przestępczością narkotykową ustalili kolejne osoby mające związek z handlem narkotykami.  W miniony piątek  funkcjonariusze weszli do jednego z mieszkań w centrum  Słupska. W mieszkaniu zajmowanym przez 24-letniego mężczyznę funkcjonariusze znaleźli blisko 2 kilogramy marihuany. Podczas dalszych czynności śledczy zabezpieczyli  jeszcze 100  gramów amfetaminy oraz wagi służące do  porcjowania. Wstępnie oszacowano, że na czarnym rynku narkotyki warte są ponad  60  tys. złotych.
 
Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W sobotę usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją Sądu Rejonowego w Słupsku zastosowano wobec niego tymczasowy areszt na 2 miesiące.
 
Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie ma charakter rozwojowy i niewykluczone, że dojdzie do kolejnych zatrzymań.

(KWP w Gdańsku / mj)

Powrót na górę strony