Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymali 29-latka poszukiwanego ENA i listami gończymi

Data publikacji 22.01.2013

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie współpracując z policją holenderską doprowadzili do zatrzymania 29-letniego mieszkańca Olsztyna. Mężczyzna był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania oraz dwoma listami gończymi za przestępstwa narkotykowe. 29-letni Fabian D. został deportowany i trafił do Aresztu Śledczego w Warszawie, gdzie będzie odbywał karę 4 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie ustalili, że w Amsterdamie przebywa mieszkaniec Olsztyna poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania i dwoma listami gończymi. 29-letni Fabian D. unikał odpowiedzialności za przestępstwa narkotykowe. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania od lutego 2011 roku.

Olsztyńscy kryminalni współpracując z funkcjonariuszami z Holandii doprowadzili 31 grudnia 2012 r. do zatrzymania mężczyzny. 21 stycznia br., mężczyzna został deportowany i trafił do Aresztu Śledczego w Warszawie, gdzie odbędzie karę 4 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Olsztynie / mj)

Powrót na górę strony