Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany sprawca napadu na bank

Data publikacji 31.01.2013

Podkarpaccy policjanci poszukują sprawcy napadu na placówkę jednego z rzeszowskich banków. Nieznany mężczyzna posługując się przedmiotem przypominającym broń zastraszył kasjerkę, zrabował pieniądze i uciekł. Osoby, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na portrecie pamięciowym lub mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie pod nr tel.: 17 858 3310 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr tel. 997.

Do zdarzenia doszło 11 stycznia, około godz. 16:45 w jednym z rzeszowskich banków w rejonie hali targowej przy ul. 8 Marca. Jak ustalili policjanci, po wejściu do banku mężczyzna podszedł do kasjerki. Lewą ręką wyciągnął z kieszeni kurtki przedmiot przypominający rewolwer, którym zastraszył pracownicę żądając wydania pieniędzy. Po ich otrzymaniu pospiesznie opuścił bank. Po drodze porzucił kurtkę, w którą był ubrany podczas rozboju.

Na miejscu zdarzenia policyjni technicy zabezpieczyli ślady. Sprawdzili zapisy z monitoringu i ustalili świadków zdarzenia.

Za zgodą nadzorującej postępowanie prokuratury prezentujemy wizerunek sprawcy oraz zapisy zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na portrecie pamięciowym lub mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie pod nr tel.: 17 858 3310 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr tel. 997.

(KWP w Rzeszowie / mw)
 

  • portret pamięciowy

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 1.47 MB)

Powrót na górę strony