Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki w lodówce

Data publikacji 31.01.2013

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie wraz z funkcjonariuszami Straży Granicznej z goleniowskiego lotniska zatrzymali dwóch mężczyzn posiadających narkotyki. Sprawcy usłyszeli już zarzuty.

Policjanci i strażnicy podczas wykonywania swoich czynności na terenie Nowogardu zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Mercedes. W pojeździe tym znajdowało się dwóch mężczyzn. Przy 24-letnim kierowcy znaleziono woreczek z dwoma gramami marihuany. Na tym funkcjonariusze nie poprzestali. Postanowili także sprawdzić pasażera. Ich przypuszczenia się potwierdziły. W wynajmowanym mieszkaniu 35-latka ujawniono i zabezpieczono prawie 0,5 kg amfetaminy oraz elektroniczną wagę. Część białego proszku znajdowała się w lodówce, podzielona na porcje przeznaczone do sprzedaży.

24-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, natomiast jego starszy kolega jest podejrzany również o handel narkotykami.

Za posiadanie środków odurzających wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii sprawcy grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast za posiadanie znacznej ilość narkotyków można trafić do więzienia na 10 lat.

(KWP w Szczecinie / mj)

Powrót na górę strony