Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uroczysta odprawa służbowa

Data publikacji 23.02.2013

W sali konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu odbyła się uroczysta odprawa służbowa związana z odejściem ze służby w Policji i przejściem na emeryturę Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu nadinsp. Dariusza Biela. Rozkaz personalny w tej sprawie generałowi wręczył w imieniu Komendanta Głównego Policji nadinsp. Marka Działoszyńskiego, jego zastępca nadinsp. Andrzej Rokita.

Nadinspektor Dariusz Biel służył w Policji od 33 lat, w tym od ponad 12 lat pełnił funkcje komendanta wojewódzkiego Policji w różnych garnizonach, m.in. opolskim, podkarpackim, lubelskim i śląskim. Ostatnim garnizonem, którym dowodził, był garnizon dolnośląski.

Za wieloletnią służbę w Policji i zaangażowanie w wykonywanie zadań służbowych, realizowanych na bardzo wysokim poziomie, odchodzącemu ze stanowiska komendantowi dolnośląskich policjantów podziękował w imieniu Komendanta Głównego Policji, jego zastępca nadinsp. Andrzej Rokita.

Generał Dariusz Biel złożył serdeczne podziękowania za wzorową współpracę, podkreślając jednocześnie profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków służbowych komendantom miejskim i powiatowym Policji, a także wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym garnizonu dolnośląskiego.

Jednocześnie Komendant Główny Policji, do czasu mianowania nowego komendanta wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, powierzył kierowanie dolnośląskim garnizonem I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu - insp. Zygmuntowi Skwierawskiemu. Rozkaz personalny wręczył wymienionemu podczas uroczystej odprawy Zastępca Komendanta Głównego Policji - nadinsp. Andrzej Rokita.

(KWP we Wrocławiu / mg)

Powrót na górę strony