Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Amfetamina i haszysz w samochodzie 28-latka

Data publikacji 26.02.2013

Blisko kilogram amfetaminy i około 800 gramów haszyszu ujawnili policjanci Wydziału Kryminalnego KWP w Rzeszowie. Narkotyki przewoził samochodem 28-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W sobotę policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie realizowali działania zmierzające do ujawniania i zatrzymywania osób posiadających środki odurzające. Po południu w Pilźnie policjanci zatrzymali kierującego skodą 28-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania. Podczas przeszukania jego samochodu funkcjonariusze znaleźli środki odurzające - blisko kilogram amfetaminy i około 800 gramów haszyszu. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

Wczoraj Sąd Rejonowy w Dębicy na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Dębicy zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 28-latka na okres trzech miesięcy.

(KWP w Rzeszowie / mj)

Film Amfetamina i haszysz w samochodzie 28-latka

Opis filmu: narkotyki, amfetamina, haszysz

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Amfetamina i haszysz w samochodzie 28-latka (format flv - rozmiar 6.32 MB)

Powrót na górę strony