Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Czy rozpoznajesz swoje przedmioty

Data publikacji 30.03.2013

W połowie lutego stołeczni policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonywanie włamań do mieszkań metodą na tzw. pasówkę. Funkcjonariusze zabezpieczyli kilkadziesiąt sztuk biżuterii i zegarków mogących pochodzić z przestępstwa. Osobiste oglądanie biżuterii możliwe jest w terminie od 03.04 2013r. do 18.04.2013r.

Wydział Kryminalny Komendy Stołecznej Policji prowadzi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Wola postępowanie dotyczące włamań do mieszkań na terenie Warszawy metodą na tzw. pasówkę.

Stołeczni policjanci w połowie lutego zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonywanie tych włamań. W miejscu ich zamieszkania, podczas przeszukania funkcjonariusze ujawnili m.in. biżuterię, zegarki oraz inne rzeczy mogące pochodzić z przestępstw. Mężczyźni dokonywali kradzieży od listopada 2012 roku do połowy lutego tego roku.

Policjanci apelują do osób, które rozpoznają na zdjęciach swoje przedmioty, by zgłaszały się do wydziału kryminalnego Komendy Stołecznej Policji, po uprzednim skontaktowaniu się telefonicznym z prowadzącym postępowanie asp. Pawłem Kaniewskim pod numerem telefonu 22 603-71-57. Osobiste oglądanie biżuterii możliwe jest w terminie od 03.04 2013r. do 18.04.2013r.

źródło: KSP

Powrót na górę strony