Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzani o wprowadzenie do obrotu narkotyków wartych 6 milionów złotych

Data publikacji 03.04.2013

Dolnośląscy policjanci rozbili grupę przestępczą podejrzaną o przemyt na szeroką skalę narkotyków do Polski oraz wprowadzanie do obrotu znacznych ilości środków odurzających. Funkcjonariusze zatrzymali kilka osób w tym m.in. dilerów narkotykowych i kurierów. Sprawcy mogli wprowadzić do obrotu 500 kg marihuany i 150 kg amfetaminy o czarnorynkowej wartości ok. 6 milionów złotych.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego i Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu dzisiaj od godzin porannych prowadzili działania na terenie województwa dolnośląskiego. Policjanci wspierani przez antyterrorystów rozbili grupę przestępczą, podejrzaną o przemyt narkotyków do Polski oraz udział w obrocie znacznych ilości środków odurzających.

Podczas akcji zatrzymanych zostało kilka osób w tym m.in. dilerzy narkotykowi i kurierzy. Funkcjonariusze podejrzewają, że sprawcy mogli wprowadzić do obrotu 500 kg marihuany i 150 kg amfetaminy o czarnorynkowej wartości ok. 6 milionów złotych.  Sprawa ma charakter rozwojowy i policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

(KWP we Wrocławiu / mj)

Film Podejrzani o wprowadzenie do obrotu narkotyków wartych 6 milionów złotych

Opis filmu: narkotyki, przemyt, antyterroryści, marihuana, amfetamina

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Podejrzani o wprowadzenie do obrotu narkotyków wartych 6 milionów złotych (format flv - rozmiar 11.52 MB)

Powrót na górę strony