Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przemycił znaczne ilości marihuany z Holandii

Data publikacji 07.05.2013

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przemyt znacznych ilości narkotyków. W jego samochodzie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 100 porcji marihuany. Okazało się, że mężczyzna przemycił środki odurzające z Holandii.

4 maja 2013 roku około godziny 16.00 policjanci z Kowar zatrzymali 28-latka podejrzanego o wwiezienie wbrew przepisom ustawy na terytorium Polski znacznych ilości środków odurzających. Do zatrzymania mężczyzny i ujawnienia narkotyków doszło podczas kontroli drogowej. 

W trakcie wykonywania czynności związanych z kontrolą funkcjonariusze zauważyli, że mężczyzna jest bardzo zdenerwowany. Okazało się, że powodem jego dziwnego zachowania były narkotyki. Policjanci zabezpieczyli marihuanę, z której można by uzyskać ponad 100 porcji handlowych. Narkotyki ukryte były częściowo w plastikowym pojemniku w bagażniku oraz w dźwigni zmiany biegów. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna przemycił środki odurzające z Holandii.

Obecnie policjanci sprawdzają, czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją. Wobec 28-latka zastosowano już tymczasowy areszt na 2 miesiące.

(KWP we Wrocławiu / pt)

Powrót na górę strony