Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uroczyste otwarcie nowego Posterunku Policji w Siechnicach

Data publikacji 09.05.2013

9 maja 2013 r. o godzinie 10.00 w Siechnicach odbyło się otwarcie tamtejszego Posterunku Policji, który od tego momentu będzie funkcjonował w nowym miejscu. Uroczystego otwarcia posterunku dokonał Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu – insp. Wojciech Ołdyński i Burmistrz Siechnic - Milan Ušák.

Na miejscu obecni byli również Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu - insp. Andrzej Łuczyszyn, Komendant Miejski Policji we Wrocławiu – insp. Jacek Kaczmarek, kierownictwo Komisariatu Policji Wrocław – Rakowiec, w strukturze którego funkcjonuje posterunek w Siechnicach, radni Urzędu Miasta i Gminy w Siechnicach, przedstawiciele Wydziału Bezpieczeństwa Urzędu Miasta Wrocław i Starostwa Powiatowego we Wrocławiu oraz przedstawiciele służb współpracujących z Policją.

Nowy posterunek Policji został utworzony w wybudowanym w ubiegłym roku nowoczesnym obiekcie Urzędu Miasta i Gminy w Siechnicach. Na potrzeby posterunku oddano na parterze kilka pomieszczeń służbowych, w tym również te specjalnie przystosowane do prowadzenia czynności procesowych, a także pomieszczenia socjalne i sanitarne przystosowane też dla osób niepełnosprawnych.

Nowy posterunek w Siechnicach, to kolejny już policyjny obiekt na terenie garnizonu dolnośląskiego, w którym, tym razem dzięki wsparciu samorządu, znacznie poprawiły się warunki przyjmowania interesantów, a także pracy policjantów pełniących służbę w rejonie.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Powrót na górę strony