Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Noc w Muzeum Policji

Data publikacji 18.05.2013

Komenda Główna Policji wraz z Komendą Stołeczną Policji kolejny raz włączyły się w ogólnopolską akcję Noc Muzeów! W nocy z 18 na 19 maja br. w godz. 19.00 – 01.00, Pałac Mostowskich przy ul. Nowolipie 2 w Warszawie – siedziba Komendy Stołecznej Policji otworzy gościnnie swoje podwoje dla szerokiego grona zwiedzających.

Chętni do odwiedzenia Muzeum Policji będą mogli obejrzeć m.in.: pokaz pirotechniczny, policyjny sprzęt transportowy, czy szermierkę na bagnety w wykonaniu grupy rekonstrukcyjnej. W miniony wiek przeniosą zwiedzających funkcjonariusze w umundurowaniu Policji Państwowej II RP. Nie zabraknie tradycyjnych ekspozycji związanych z historią naszej formacji, jak i z codzienną służbą pełnioną współcześnie przez Policję.

Nie zapominamy o najmłodszych! W tą jedyną noc w roku będą mogli otrzymać certyfikat potwierdzający uczestnictwo w Nocy Muzeów 2013, ze specjalnie przygotowaną na tą okazję pieczęcią okolicznościową. Ponadto, przygotowano szereg upominków z logo Policji. Zapewniamy niespodzianki, konkursy, a także koncert przygotowany specjalnie na tę okazję przez Orkiestrę Reprezentacyjną Policji!

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!

(KGP / tk)
 

Powrót na górę strony