Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Parada motocykli – kolejny dzień SUPER RALLY 2013 minął bez wydarzeń

Data publikacji 19.05.2013

Policjanci zabezpieczali przejazd motocykli Harley – Davidson, który odbył się 18 maja br. we Wrocławiu w ramach SUPER RALLY 2013. W paradzie miłośników tych maszyn, która przebiegała ulicami miasta, udział wzięło kilkuset motocyklistów z Polski i innych rejonów świata. Przejazd odbył się sprawnie i bezpiecznie. Nie odnotowano na ulicach żadnych zdarzeń.

18 maja br. we Wrocławiu odbyła wielka parada motocyklistów Harley – Davidson. Ulicami miasta przejechało jednocześnie kilkuset miłośników motocykli tej marki. Przejazd został zorganizowany w ramach SUPER RALLY 2013, czyli odbywającego się po raz pierwszy w Polsce Zlotu motocyklistów Harley – Davidson, na który jego uczestnicy zjechali się z różnych stron świata. Przejazd maszyn, które wyruszyły ze Stadionu Olimpijskiego oglądało wielu wrocławian.

Nad sprawnym i bezpiecznym przebiegiem parady motocyklistów czuwali policjanci ruchu drogowego, którzy przez cały czas monitorowali trasę przejazdu, kierując jednocześnie ruchem w newralgicznych rejonach miasta. W związku z realizowanym zabezpieczeniem SUPER RALLY 2013 nie odnotowano do chwili obecnej na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego żadnych wydarzeń, a także przypadków zakłóceń ładu i porządku publicznego.   

(KWP we Wrocławiu / mj)   

Film Parada motocykli – kolejny dzień SUPER RALLY 2013 minął bez wydarzeń

Opis filmu: zloty, motocykle


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Parada motocykli – kolejny dzień SUPER RALLY 2013 minął bez wydarzeń (format flv - rozmiar 2.83 MB)

Powrót na górę strony