Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za napad na kolekturę gier liczbowych

Data publikacji 20.05.2013

Policjanci z powiatu bolesławieckiego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o napad rabunkowy. Jak ustalili funkcjonariusze, zamaskowany mężczyzna wszedł do jednego z punktów gier losowych w centrum Bolesławca i używając przemocy wobec pracownicy kolektury zrabował pieniądze z kasy. Teraz za czyn, o który jest podejrzany mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o rozbój. Okazał się nim 31-letni mieszkaniec powiatu bolesławieckiego.

Do zdarzenia doszło 10 maja 2013 roku. Jak ustalili funkcjonariusze, podejrzany tuż po godzinie 12.00 wszedł zamaskowany do jednej z kolektur totalizatora sportowego, sterroryzował pracownicę uderzając ją kilka razy twardym przedmiotem, a następnie skradł z kasy prawie 500 złotych.

Funkcjonariusze z chwilą uzyskania informacji o tym zdarzeniu rozpoczęli dziania zmierzające do ustalenia i zatrzymani sprawcy tego czynu. Na bazie szczegółowej analizy zgromadzonych materiałów dowodowych wytypowali, a następnie zatrzymali 31-latka podejrzanego o dokonanie tego rozboju. Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna był już wcześniej karany za inne przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, a także przeciwko mieniu.

Teraz za czyn, o który jest podejrzany odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mj)

Film Zatrzymany za napad na kolekturę gier liczbowych

Opis filmu: rozboje, lotto, napady


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Zatrzymany za napad na kolekturę gier liczbowych (format flv - rozmiar 3.37 MB)

Powrót na górę strony