Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nielegalny alkohol i papierosy

Data publikacji 24.05.2013

Policjanci z zespołu dw. z przestępczością gospodarczą i prewencji białobrzeskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn (49 i 32 lat), mieszkańców Radomia, którzy przewozili samochodem papierosy i alkohol bez polskich znaków akcyzy.

Policjanci od dłuższego czasu podejrzewali, że mężczyźni przewożą seatem nielegalne towary. Od kilku dni obserwowali trasę S7 w celu potwierdzenia swoich podejrzeń. W czwartek rano w Falęcicach, na krajowej „siódemce” funkcjonariusze zatrzymali seata Toledo.

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn. Podczas przeszukania samochodu zabezpieczono 10 kg tytoniu, ponad 10 tysięcy sztuk papierosów i kilka litrów spirytusu. Wszystkie wyroby nie posiadały polskich znaków akcyzy.

Mundurowi doprowadzili zatrzymanych do białobrzeskiej komendy, gdzie przedstawiono im zarzuty, posiadania nielegalnego alkoholu i wyrobów tytoniowych. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyźni mogli narazić Skarb Państwa na straty ok. 14 tys. zł.

(KWP Radom / tk)

Film Nielegalny alkohol i papierosy

Opis filmu: alkohol, papierosy, akcyza

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Nielegalny alkohol i papierosy (format flv - rozmiar 4.54 MB)

Powrót na górę strony