Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany za oszustwa wpadł w ręce policjantów

Data publikacji 28.05.2013

Poszukiwany listem gończym wpadł na terenie województwa mazowieckiego. Mężczyzna od listopada ubiegłego roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Podstawą poszukiwań był list gończy wydany przez Sad Rejonowy w Olsztynie. Mężczyzna w latach 1998-2000 dopuścił się kilkudziesięciu oszustw. 56-letni mieszkaniec Olsztyna ma do odbycia karę 3 lat i 4 miesięcy pozbawienia wolności.

Policjanci z Zespołu do spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wspólnie z funkcjonariuszami z województwa mazowieckiego zatrzymali 56-letniego mieszkańca Olsztyna. Wiesław W. w latach 1998-2000 dopuścił się ponad 90 oszustw. List gończy za sprawcą został wydany w listopadzie ubiegłego roku po tym, jak mężczyzna nie stawił się w więzieniu do odbycia kary.

Policjanci z Olsztyna ustalili, że 56-latek może przebywać na terenie województwa mazowieckiego. Wczoraj wieczorem policjanci z Mazowsza zapukali do drzwi mieszkania, w którym znajdował się poszukiwany mężczyzna. Wiesław W. został zatrzymany i doprowadzony do najbliższej jednostki penitencjarnej. Teraz mężczyzna odbędzie karę 3 lat i 4 miesięcy pozbawienia wolności.

(KWP w Olsztynie / mw)

Powrót na górę strony