Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Usłyszeli zarzuty zabójstwa i udziału w bójce

Data publikacji 02.07.2013

Inowrocławscy policjanci doprowadzili podejrzanych do sądu, który teraz zadecyduje o ich dalszym losie. 17-letni zatrzymany usłyszał zarzut zabójstwa, a dwóm pozostałym przedstawiono zarzut udziału w bójce z niebezpiecznym narzędziem. W ulicznym zajściu zginął 19-latek.

Wczoraj (2.07.13) na podstawie zebranych przez kryminalnych materiałów dowodowych prokurator przedstawił jednemu z zatrzymanych zarzut zabójstwa. Za to przestępstwo 17-latkowi grozi nawet 25 lat więzienia albo dożywocie. Dwaj pozostali, w wieku 22 i 39 lat, usłyszeli zarzut udziału w bójce z niebezpiecznym narzędziem. W tym przypadku podejrzanym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Dzisiaj o dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w sobotę (29.06.13). Około 21:40 dyżurny policji został powiadomiony o bójce na ulicy Orłowskiej w Inowrocławiu. Na miejsce natychmiast udali się policjanci. Jak się okazało, w wyniku awantury dwie ranne osoby trafiły do szpitala. Po godzinie dyżurny lekarz poinformował, że w wyniku doznanych obrażeń zmarł 19-letni mężczyzna. Do wyjaśnienia policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 17, 22, i 39 lat oraz kobiety w wieku 20 i 37 lat. Po ustaleniu udziału w zdarzeniu poszczególnych osób i przesłuchaniach kobiety zostały zwolnione.

(KWP w Bydgoszczy /mj)

Powrót na górę strony
Polska Policja