Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W ambulansie z narkotykami

Data publikacji 04.07.2013

Dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość. Zatrzymany do kontroli przez piaseczyńską drogówkę 20-latek kierował ambulansem prawdopodobnie pod wpływem środków odurzających. Miał też przy sobie marihuanę i 17 torebek strunowych z nieznaną substancją, którą zabezpieczono do badań. Mężczyzna będzie odpowiadał za posiadanie marihuany, po zakończeniu badań laboratoryjnych nie wykluczone są kolejne zarzuty.

We wtorek wieczorem w Lesznowoli policjanci z piaseczyńskiej drogówki zwrócili uwagę na jadący z nadmierną prędkością ambulans bez włączonych sygnałów uprzywilejowania. Na widok funkcjonariuszy kierujący nawet przyspieszył i wcale nie zamierzał się zatrzymać.

Policjanci natychmiast zareagowali i po krótkim pościgu zatrzymali pojazd do kontroli. Mężczyzna siedzący za kierownicą ambulansu dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość, dodatkowo Piotr J. miał rozszerzone źrenice i nienaturalnie się zachowywał, policjanci podejrzewali, że może być pod wpływem środków odurzających, mężczyźnie pobrano krew do badań.

To jeszcze nie koniec problemów młodego kierowcy, policjanci ujawnili przy nim działkę marihuany i 17 torebek z nieznaną substancją, która została zabezpieczona do badań. Mężczyzna będzie odpowiadał za posiadanie marihuany, po zakończeniu badań laboratoryjnych nie wykluczone są kolejne zarzuty. Na szczęście mężczyzna nie przewoził chorych, jechał sam.

(KSP / mj)

Powrót na górę strony