Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzany o zabójstwo w Bydgoszczy

Data publikacji 05.07.2013

Bydgoscy policjanci od wtorku wyjaśniają okoliczności śmierci 39-latka. Nieżyjącego mężczyznę z obrażeniami znaleziono w jego mieszkaniu. Wspólna praca kryminalnych z komendy miejskiej i wojewódzkiej w Bydgoszczy pozwoliła na zatrzymanie podejrzanego o zabójstwo.

W czwartek (04.07) późnym popołudniem zarzuty usłyszał 36-latek zatrzymany do wyjaśnienia okoliczności śmierci 39-latka znalezionego w jednym z mieszkań na Górzyskowie w Bydgoszczy. Przypomnijmy, że we wtorek (02.07.2013r.) przed 16:00 dyżurny policji w Bydgoszczy otrzymał zgłoszenie o ujawnieniu ciała mężczyzny. Natychmiast na ulicę Strzelecką skierowano grupę dochodzeniowo-śledczą. Jak się okazało, w jednym z mieszkań ujawniono ciało 39-latka, który posiadał liczne obrażenia. Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny, ustalali i przesłuchiwali świadków. Informacje zdobyte przez kryminalnych z komendy miejskiej i wojewódzkiej w Bydgoszczy pozwoliły na zatrzymanie już w środę (03.07.13) w nocy 36-letniego mężczyzny, który trafił do policyjnego aresztu.

Materiał dowodowy zgromadzony przez śledczych pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutu zabójstwa. Dziś mężczyzna zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej Bydgoszcz-Południe na przesłuchanie. Prokurator będzie decydował o ewentualnym złożeniu do sądu wniosku o aresztowanie podejrzanego.

(KWP w Bydgoszczy / mj)

Film Podejrzany o zabójstwo w Bydgoszczy

Opis filmu: zabójstwa

Pobierz plik Podejrzany o zabójstwo w Bydgoszczy (format mp4 - rozmiar 4.17 MB)

Powrót na górę strony