Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Domowa plantacja marihuany

Data publikacji 13.07.2013

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego ujawnili w jednym z wynajmowanych mieszkań na terenie Oleśnicy nielegalną uprawę konopi indyjskich. Zatrzymano właściciela domowej plantacji. Mężczyzna za swoje czyny odpowie przed sądem, za uprawę marihuany oraz posiadanie narzędzi i przyrządów służących do produkcji narkotyków grozi mu kara 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego w jednym z mieszkań znajdujących się na terenie Oleśnicy ujawnili uprawę konopi indyjskich. W jednym z pokoi zamkniętym na klucz ,znajdował się duży namiot, wyposażony w lampę i wentylację, w którym uprawiano rośliny.

Policjanci zabezpieczyli łącznie 28 krzaków roślin z rodziny konopi w różnej fazie wzrostu, dochodzącej w niektórych przypadkach do prawie metra wysokości. Mieszkanie zostało przeszukane przy użyciu psa służbowego wytresowanego do wykrywania narkotyków.

Mężczyzna, 26 - letni mieszkaniec Oleśnicy został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za uprawę marihuany oraz posiadanie narzędzi i przyrządów służących do produkcji narkotyków grozi mu kara 3 lat pozbawienia wolności.

KWP Wrocław /ik

Powrót na górę strony