Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Czerpała korzyści z cudzego nierządu

Data publikacji 17.07.2013

Policjanci z Włocławka zatrzymali 30-latkę, która ułatwiała uprawianie prostytucji pewnej cudzoziemce i czerpała z tego korzyści. Kobieta usłyszała już zarzuty. Za stręczycielstwo grozi jejdo 3 lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek (12.07.13) do włocławskiej komendy zgłosiła się 36-letnia cudzoziemka i powiadomiła, że nieznana jej bliżej kobieta, Polka, czerpie korzyści majątkowe z tego tytułu, że ta uprawia prostytucję.

Policjanci ustalili, że sytuacja taka miała miejsce kilka razy w lipcu tego roku. Z uzyskanych przez funkcjonariuszy informacji wynika również, że kobieta „pomagała” w biznesie m.in. w ten sposób, że podwoziła ją na miejsce, a także przejmowała „na przechowanie” część utargu.

Mundurowi szybko wpadli na trop stręczycielki. Już w poniedziałek (15.07.13) 30-letnia mieszkanka woj. wielkopolskiego, przebywająca na terenie powiatu włocławskiego, wpadła w ręce kryminalnych.

Kobieta usłyszała już zarzuty ułatwiania i czerpania korzyści z uprawiania prostytucji przez inną osobę. Grozi jej za to do 3 lat pozbawienia wolności.

Mundurowi nie wykluczają, że 30-latka usłyszy jeszcze inne zarzuty.

(KWP w Bydgoszczy / mg)

Powrót na górę strony