Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani z narkotykami

Data publikacji 31.07.2013

Policjanci z powiatu trzebnickiego zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie środków odurzających. Podejrzani wpadli w ręce funkcjonariuszy podczas kontroli drogowej, po tym jak jechali drogą jednokierunkową pod prąd. Za posiadanie ponad 100 porcji narkotyków mężczyźni odpowiedzą teraz przed sądem. Grozi im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy patrolując nocą ulice miasta zauważyli kierującego osobowym Oplem, który jechał ulicą jednokierunkową pod prąd. Postanowili zatrzymać pojazd do kontroli. W trakcie interwencji przy kierującym policjanci ujawnili lufkę z suszem marihuany, a w samochodzie woreczki z amfetaminą, które jak się okazało, należały do pasażera. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Realizując dalsze czynności w tej sprawie podczas przeszukania posesji zajmowanych przez zatrzymanych funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę oraz przyrząd do rozdrabniania suszu - łącznie ponad 100 porcji środków odurzających.

Zatrzymani za czyny, o które są podejrzani odpowiedzą teraz przed sądem. Grozi im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Powrót na górę strony