Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymano 18-latka podejrzanego o zabójstwo babci

Data publikacji 05.08.2013

Chełmscy policjanci zatrzymali 18-latka, który odpowie za zabójstwo swojej babci. Zwłoki kobiety znalezione zostały w piwnicy domu, który zamieszkiwała. Wcześniej jej zaginięcie zgłosili członkowie rodziny. Na ciele kobiety widoczne były obrażenia głowy mogące świadczyć o udziale osób trzecich w tym zdarzeniu. 18-latek został już doprowadzony do prokuratury.

W sobotę dyżurny KMP w Chemie został powiadomiony przez członków rodziny o zaginięciu 71- letniej mieszkanki miejscowości Wereszcze Duże. Policjanci, którzy rozpoczęli poszukiwania zaginionej, pojechali do miejsca jej zamieszkania. W piwnicy pomieszczenia ganku pod podłogą z desek znaleźli zwłoki kobiety. Na jej ciele widoczne były obrażenia głowy mogące świadczyć o udziale osób trzecich w tym zdarzeniu. Decyzją prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone i przekazane do zakładu medycyny sądowej.

Chełmscy policjanci działając wspólnie z policjantami z Lublina jeszcze tego samego wieczoru zatrzymali podejrzewanego o tę zbrodnię 18- letniego wnuka kobiety. Mężczyzna dzisiaj został doprowadzony do prokuratury.

Zgodnie z przepisami kodeksu karnego za zabójstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

(KWP w Lublinie / mw)

Powrót na górę strony