Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

sierż. szt. Tomasz Mysiak zwyciężył w konkursie Policjant Ruchu Drogowego 2013

Data publikacji 23.08.2013

Dzisiaj odbyły się eliminacje wojewódzkie konkursu Policjant Ruchu Drogowego 2013. Funkcjonariusze pełniący na co dzień służbę na drogach województwa lubelskiego rywalizowali ze sobą w trzech konkurencjach. Zwyciężył sierż. szt. Tomasz Mysiak, na drugim miejscu uplasował się asp. Krzysztof Chawryło z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Obaj reprezentować będą województwo lubelskie w ogólnopolskim turnieju.

Dzisiaj odbyły się eliminacje wojewódzkie konkursu Policjant Ruchu Drogowego. W konkursie wzięło udział 21 funkcjonariuszy z komend miejskich i powiatowych policji województwa lubelskiego.

Konkurs rozpoczął się testem sprawdzającym znajomość przepisów prawa i służbowych procedur oraz zasad udzielania pomocy przedmedycznej ofiarom wypadków drogowych. Kolejnym etapem rywalizacji był sprawdzian obejmujący strzelanie z broni służbowej. Zmagania funkcjonariuszy zakończyły się oceną ich umiejętności kierowania ruchem na skrzyżowaniu ulic Krańcowa – Droga Męczenników Majdanka.

Zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu, a tym samym tytuł Policjanta Ruchu Drogowego 2013, otrzymał sierż. szt. Tomasz Mysiak, na co dzień policjant lubelskiej drogówki. Zdobywca zaszczytnego tytułu otrzymał puchar z rąk Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Michała Domaradzkiego. Drugie miejsce zajął asp. Krzysztof Chawryło, natomiast na trzeciej pozycji uplasował się asp. Mariusz Mucha z łukowskiej jednostki. Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Lubelskiego Komenda Wojewódzkiego Policji. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody.

Zwycięzcom gratulujemy umiejętności i trzymamy kciuki za dobre wyniki w finale konkursu, który odbędzie się we wrześniu w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

(KWP w Lublinie / mw)

Powrót na górę strony