Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

VI Charytatywny Turniej Tenisa Ziemnego Par Deblowych w Kołobrzegu

Data publikacji 26.08.2013

Na kołobrzeskich kortach w miniony weekend odbył się turniej tenisa ziemnego na rzecz Fundacji Wdów i Sierot po Poległych Policjantach, w którym uczestniczył Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński. Turniej organizowany był przez NSZZP województwa zachodniopomorskiego oraz przez Prezydenta Miasta Kołobrzeg. Startujący w rozgrywkach walczyli o puchar Komendanta Głównego Policji.

Od kilku lat w drugiej połowie sierpnia w Kołobrzegu odbywa się Charytatywny Turniej Tenisa Ziemnego Par Deblowych, który jest już na stałe wpisany w wakacyjny kalendarz ważnych wydarzeń zachodniopomorskiej Policji. Impreza objęta jest patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie, a w organizację w całości angażuje się Niezależny Samorząd Związku Zawodowego Policjantów województwa zachodniopomorskiego oraz władze miasta Kołobrzeg.

W tym roku w turnieju udział wzięli między innymi Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński, Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Wojciech Olbryś, przewodniczący Rady Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach nadinsp. Władysław Padło, Komendant Wojewódzki Policji insp. Jarosław Sawicki, szef Biura Międzynarodowej Współpracy Policji Rafał Łysakowski, Przewodniczący NSZZ Policjantów województwa zachodniopomorskiego. Ponadto wśród zaproszonych gości, którzy wzięli udział w rozgrywkach, obecni byli sekretarz PZT Magdalena Rejniak Romer, Prezydent Kołobrzegu Janusz Gromek, Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz, Urszula Dudziak, Henryk Sawka, Tomasz Stockinger, Adam Sobierajski oraz Jacek Kędziora.

Po intensywnych zmaganiach zwycięscy uplasowali się następująco:

I miejsce o puchar Komendanta Głównego Policji w tenisie ziemnym zajęli: Dariusz Biel, Ryszard Szczepaniak

I miejsce grupa MIKST (A): Magdalena Rejniak Romer, Tomasz Stockinger

I miejsce o puchar sponsora: Zdzisław Gruszyn, Mirosław Odżygóżdż

I miejsce grupa MIKST (B): Laura Michnowicz, Adam Małecki

Podczas Turnieju przeprowadzono zbiórkę na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Zebrano ok. 14 tysięcy złotych. Nadmienić trzeba, że turniej z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem i zaangażowaniem wszystkich osób zarówno w nim startujących jak i śledzących poczynania uczestników turnieju.

Zapraszamy już za rok na kolejne rozgrywki.

(KWP w Szczecinie / mw)
 

Powrót na górę strony