Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany w sprawie zabójstwa starszego małżeństwa

Data publikacji 28.08.2013

Policjanci zatrzymali 27-latka w sprawie zabójstwa starszego małżeństwa, do którego doszło na terenie powiatu ciechanowskiego. O czyn podejrzewa się wnuka zamordowanych. Dzisiaj w prokuraturze młody człowiek usłyszał już zarzut, grozi mu dożywotnie pozbawienie wolności.

Wczoraj rano (27.08.br.) policjanci z Ciechanowa zostali poinformowani o braku kontaktu z mieszkańcami jednej z posesji na terenie gminy Sońsk. Jak się okazało po wstępnych oględzinach miejsca zdarzenia, mieszkające tam małżeństwo ( 81 i 83 lata) padło ofiarą zabójstwa. Wiele wskazywało na rabunkowy motyw działania sprawcy.

Pod nadzorem prokuratora policjanci przez wiele godzin, po pierwsze, uczestniczyli w oględzinach posesji, a po drugie, rozpoczęli ustalenia w celu zatrzymania sprawcy bądź sprawców przestępstwa. Eksperci z zakresu kryminalistyki zabezpieczyli szereg śladów, a ustalenia procesowe i operacyjne z każdą godziną dawały coraz więcej danych. W godzinach popołudniowych policjanci zatrzymali w tej sprawie 27-letniego mężczyznę, który jest wnukiem ofiar.

Zatrzymany noc spędził w policyjnym areszcie i wstępnie został przesłuchany. Dzisiaj młody człowiek został doprowadzony do prokuratury gdzie przedstawiono mu zarzut zabójstwa. Grozi mu nawet dożywotnie pozbawienie wolności.

(KWP w Radomiu / mw)

Film Zatrzymany w sprawie zabójstwa starszego małżeństwa

Pobierz plik Zatrzymany w sprawie zabójstwa starszego małżeństwa (format mp4 - rozmiar 3.88 MB)

Powrót na górę strony