Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpiecznie na meczu Lechia Gdańsk – Zawisza Bydgoszcz

Data publikacji 23.09.2013

Na stadionie przy ul. Pokoleń Lechii Gdańsk odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami z Gdańska i Bydgoszczy. Ponad ośmiuset policjantów w mundurach i po cywilnemu zabezpieczało trasy dojazdowe i teren wokół stadionu oraz dbali o bezpieczeństwo kibiców i mieszkańców Gdańska. Policjanci profesjonalnie zabezpieczyli widowisko i nie odnotowali żadnych poważnych incydentów.

Wczoraj na stadionie przy ul. Pokoleń Lechii Gdańsk odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami z Gdańska i Bydgoszczy. Nad bezpieczeństwem mieszkańców Gdańska i grupy ponad 15 tys. kibiców, którzy obejrzeli mecz na stadionie, czuwało ponad ośmiuset policjantów.

Funkcjonariusze prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni byli obecni na terenie całego miasta. Zabezpieczali trasy dojazdowe, okolice obiektu oraz kierowali ruchem na głównych skrzyżowaniach. Stróże prawa dbali, by każdy z uczestników meczu bez przeszkód dotarł na stadion, a potem równie bezpiecznie powrócił do domu. Funkcjonariuszy dodatkowo wspierał policyjny śmigłowiec, który z góry patrolował miasto.

Policjanci profesjonalnie zabezpieczyli widowisko i nie odnotowali żadnych poważnych incydentów.

(KWP w Gdańsku / ak)

Powrót na górę strony