Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zabezpieczono ponad 1,5 kg marihuany oraz broń palną z amunicją

Data publikacji 27.09.2013

Ponad 1,5 kilograma marihuany i krzaków konopi indyjskich, 50 ampułek morfiny, broń palną z lunetą i tłumikiem oraz ponad 60 sztuk amunicji zabezpieczyli w środę lubelscy policjanci. Do tej sprawy zatrzymany został 29-letni mieszkaniec Lublina. Wczoraj usłyszał zarzuty uprawy i posiadania z przygotowaniem do obrotu znacznej ilości środków odurzających oraz nielegalne posiadanie broni i amunicji. Za te przestępstwa grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z KWP w Lublinie wspólnie z policjantami zajmującymi się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z KMP w Lublinie ujawnili i zabezpieczyli ponad 1,5 kilograma marihuany. Nielegalna plantacja znajdowała się na terenie prywatnej posesji w dzielnicy Ponikwoda.

Policjanci weszli na ten teren w minioną środę. Po ujawnieniu środków odurzających postanowili poczekać na właściciela. Wieczorem na miejscu pojawił się 29-letni mieszkaniec Lublina. Okazało się, że zajmuje się posesją, która należy do jego rodziny. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj policjanci przedstawili mu zarzuty. 29-latek twierdził, że konopie indyjskie posiada na własny użytek, natomiast broń samoróbkę z amunicją odziedziczył po ojcu. 29-latek odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających oraz nielegalne posiadanie broni i amunicji. Za te przestępstwa grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Lublinie / mj)

Film Zabezpieczono ponad 1,5 kg marihuany oraz broń palną z amunicją

Opis filmu: broń i amunicja, narkotyki


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Zabezpieczono ponad 1,5 kg marihuany oraz broń palną z amunicją (format flv - rozmiar 7.96 MB)

Powrót na górę strony