Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

XX Turniej Par Patrolowych zakończony

Data publikacji 28.09.2013

W Szkole Policji w Słupsku odbyło się uroczyste zakończenie XX Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku”. Wziął w nich udział Pierwszy Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Krzysztof Gajewski. Puchar Przechodni Prezydenta Rzeczypospolitej ponownie pojechał do Białegostoku.

Tytuł najlepszego patrolu zdobyli sierż.sztab. Mieczysław Kotowski i st.sierż. Adrian Moszczyński z Komendy Miejskiej w Białymstoku. Drugie miejsce zdobyli policjani z białostockich Oddziałów Prewencji Policji: st.sierż. Adrian Onoszko i sierż. Piotr Bołtruczuk, a na trzeciej pozycji znależli się reprezentanci krakowskich Oddziałów Prewencji Policji: sierż. Jarosław Piórkowski i sierż. Przemysław Malik.

Zawody pod patronatem Prezydenta RP rozgrywane były przez 3 dni w Szkole Policji w Słupsku. Na turniejowe konkurencje składało się: strzelanie, techniki obezwładniania osób, interwencje policyjne, udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej, teoretyczny sprawdzian z wiedzy zawodowej oraz pokonywanie policyjnego toru przeszkód.

Turniej Par Patrolowych "Patrol Roku" jest organizowany od 1993 r. w Szkole Policji w Słupsku. Funkcjonariusze rywalizują o miano policyjnego patrolu roku pod patronatem Prezydenta RP.

(SP w Słupsku / mw)

Film XX Turniej Par Patrolowych - Pokonywanie toru przeszkód

Powrót na górę strony