Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za udział w bójce

Data publikacji 02.10.2013

Małopolska policja zatrzymała 21-letniego mężczyznę podejrzanego o udział w bójce ze skutkiem śmiertelnym przy krakowskim Multikinie w ubiegłym roku. To już 15 osoba podejrzana w tej sprawie.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło 23.09.2012 r. około godz. 23, koło Multikina w Krakowie. W wyniku bójki zginął 32-letni mężczyzna.

Natychmiast po zdarzeniu policja zatrzymała 16 osób, z czego 9 osób usłyszało zarzuty udziału w bójce ze skutkiem śmiertelnym.  

W toku prowadzonego śledztwa  policjanci ustalili kolejnych podejrzanych w tej sprawie. Na początku września  br. zatrzymano  kolejne 4 osoby , które również usłyszały te same zarzuty.

W międzyczasie policjanci ustalili, że związek ze sprawą śmiertelnego  pobicia ma także mężczyzna, który obecnie odsiaduje karę pozbawienia wolności do innej sprawy w zakładzie karnym. On także usłyszał zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym  oraz został tymczasowo aresztowany.

Do sprawy poszukiwany był także 21-letni mieszkaniec jednego z nowohuckich osiedli. Mężczyzna został zatrzymany 30 września  i doprowadzony do rokuratury. Mężczyźnie przestawiono  zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym  i został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

(KWP w Krakowie / mg)

 

Powrót na górę strony