Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci proszą o pomoc w zidentyfikowaniu mężczyzny

Data publikacji 04.12.2013

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzi sprawę znalezienia zwłok n/n mężczyzny w 2012 roku w Poznaniu. Za pośrednictwem stron internetowych oraz mediów policjanci proszą o pomoc w zidentyfikowaniu denata.

2 grudnia 2012 roku na terenie starej lokomotywowni przy ul. Kobylepole w Poznaniu znaleziono nieżyjącego mężczyznę o nieznanej tożsamości. Policjanci prowadzący sprawę po wnikliwej analizie śladów zabezpieczonych na miejscu ustalili, że zwłoki w to miejsce zostały najprawdopodobniej przetransportowane. Denat był niekompletnie ubrany, nieadekwatnie do panujących warunków atmosferycznych i pory roku. Sekcja zwłok jednoznacznie wykazała, że przyczyną śmierci mężczyzny były urazy głowy i jamy brzusznej. Znakiem szczególnym mężczyzny jest brak dwóch palców - kciuka i wskazującego u lewej ręki.


 
Policjanci zajmujący się tą sprawą proszą osoby, które mogą pomóc w identyfikacji denata lub posiadają jakąkolwiek wiedzę o przyczynach jego śmierci, o kontakt osobisty z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu na ul. Szylinga 2, bądź telefoniczny pod numery 061 84 130 77, 061 84 130 90 (w godz. 8.00 – 15.00) lub 997 (czynny całą dobę).

Funkcjonariusze zapewniają anonimowość.

(KWP w Poznaniu / mj)

Powrót na górę strony