Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjna szlachetna paczka małopolskiej Policji

Data publikacji 10.12.2013

70 paczek o wartości blisko 9 tysięcy złotych trafiło do potrzebujących rodzin w ramach akcji charytatywnej "Szlachetna Paczka", w której wzięli udział policjantki, policjanci i pracownicy policji małopolskiego garnizonu. Wśród przekazanych przedmiotów znalazły się żywność, środki czystości, odzież, przybory szkolne, a także zabawki dla najmłodszych.

W akcji "Szlachetna Paczka" Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie wzięła udział po raz kolejny, tym razem dzięki ogromnemu wsparciu oddziału prewencji Policji oraz dwóch krakowskich komisariatów specjalistycznych: autostradowego i wodnego.

70 pudeł z zapakowanymi dla rodzin prezentami zajęło dwa samochody. Wszystkie trafiły już do potrzebujących, wśród których znalazło się dwoje niepełnosprawnych dzieci oraz ciężko chora kobieta.

W pakowanie prezentów zaangażował się m. in. mł. insp. Paweł Dzierżak, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie.

W podziękowaniu za zaangażowanie, KWP w Krakowie otrzymała od Stowarzyszenia Wiosna, organizatora Szlachetnej Paczki, złoty certyfikat.

(KWP w Krakowie / mg)

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 3.97 MB)

Powrót na górę strony