Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za zabójstwo

Data publikacji 10.12.2013

Policjanci z Nowego Dworu Mazowieckiego zatrzymali 54-letniego Eugeniusza K. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo swojego znajomego. Do tragedii prawdopodobnie doszło pod koniec listopada w jednym z nowodworskich mieszkań. Decyzją sądu mieszkaniec powiatu nowodworskiego trafił na 3 miesiące do aresztu. Grozić mu może nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Policjanci z nowodworskiej komendy zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w Modlinie Starym. Na miejscu ustalili, że lokator już od jakiegoś czasu nie daje oznak życia. Po wejściu do środka mundurowi ujawnili zwłoki 56-letniego mężczyzny.

Śledczy po przeprowadzeniu czynności nie wykluczyli, że do zgonu mogły przyczynić się osoby trzecie. Ciało zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej w Warszawie. W wyniku przeprowadzonych badań, okazało się, że mężczyzna ma obrażenia w obrębie głowy, szyi i klatki piersiowej.

Następnie śledczy ustalili, że związek ze sprawą może mieć 54-letni znajomy ofiary. Mężczyzna został zatrzymany. Jak się później okazało, 54-letni Eugeniusz K., prawdopodobnie podczas libacji alkoholowej pokłócił się o pieniądze ze swoim kolegą i zaczął go bić.

Prokurator postawił podejrzanemu zarzut zabójstwa. Wczoraj nowodworski sąd po rozpoznaniu sprawy zastosował wobec 54-letniego Eugeniusza K. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

(KSP / mj)

Powrót na górę strony