Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uratowali życie - odebrali podziękowania

Data publikacji 05.02.2014

Policjanci Komisariatu Policji w Iłowej odebrali z rąk Starosty Żagańskiego – Pani Anny Michalczuk - podziękowania i upominki za profesjonalne zachowanie w czasie służby i uratowanie ludzkiego życia.

16 stycznia br. ofiecer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu otrzymał informację dotyczącej mieszkańca powiatu żagańskiego, który miał zamiar targnąc się na swoje życie. Policjant zgłoszenie to przekazał niezwłocznie funkcjonariuszom pełniącym służbę w patrolu interwencyjnym, którzy natychmiast udali się pod wskazany adres. Na miejscu, w piwnicy policjanci znaleźli osobę, która nie dawała już oznak funkcji życiowych. Funkcjonariusze natychmiast podjęli reanimację, w wyniku której mężczyzna odzyskał przytomność.

Starosta Żagański – Pani Anna Michalczuk – doceniając profesjonalizm i zaangażowanie funkcjonariuszy zorganizowała spotkanie, w czasie którego, w obecności I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Żaganiu mł. insp. Daniela Gotthardt oraz Komendanta Komisariatu Policji w Iłowej podinsp. Ryszarda Hryniewieckiego, złożyła policjantom podziękowania i wręczyła upominki.   

(KWP w Gorzowie / mw)
 

Powrót na górę strony