Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli 600 porcji marihuany

Data publikacji 05.02.2014

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 3 lutego czterech mieszkańców Piły. Trzech zatrzymanych mężczyzn jest podejrzanych o posiadanie narkotyków. Czwarty usłyszał zarzut rozprowadzania środków odurzających. Teraz za popełnione przestępstwa zatrzymanym grozi kara więzienia nawet do 10 lat.

Zatrzymanymi mężczyznami kryminalni z Piły interesowali się już od pewnego czasu. Na podstawie zebranych informacji funkcjonariusze ustalili, że trzech z nich może posiadać środki odurzające. Czwarty z mężczyzn był podejrzany o handel narkotykami.

Do realizacji doszło 3 lutego w godzinach wieczornych. Kryminalni weszli do wytypowanych mieszkań znajdujących się na terenie Piły.  Na miejscu zostało zatrzymanych 4 podejrzanych. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, śledczy ujawnili łącznie ponad 600 porcji marihuany. Dodatkowo funkcjonariusze zabezpieczyli sprzęt służący do porcjowania i ważenia narkotyków.

Zatrzymani to czterej mieszkańcy Piły w wieku od 18 do 21 lat. 5 lutego Sąd w Pile zadecyduje o środkach zapobiegawczych wobec zatrzymanych. Za popełnione przestępstwa grozi im do 10 lat więzienia.

(KWP w Poznaniu / mj)

Powrót na górę strony