Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny poszukiwany z TOP listy zatrzymany

Data publikacji 13.02.2014

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych KWP w Szczecinie zatrzymali na terenie gminy Police 24-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym za rozbój oraz pobicia. Teraz mężczyzna najbliższe lata spędzi w zakładzie karnym.

Funkcjonariusze z Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego KWP w Szczecinie zatrzymali na terenie gminy Police 24-letniego mężczyznę, który był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości na podstawie listu gończego za popełniony rozbój. Mężczyzna miał także trzy nakazy doprowadzenia do zakładu karnego za liczne pobicia. Intensywne działania, które przeprowadzali policjanci z tego wydziału, doprowadziły do ujęcia przestępcy. Funkcjonariusze otrzymali bowiem wcześniej informację, że ten młody człowiek ukrywa się w jednej z miejscowości na terenie gminy Police.

Policjanci poszukiwali tego przestępcę od czerwca ubiegłego roku. Na swoim sumieniu 24-latek ma liczne przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu. Od młodych lat popełniał czyny karalne, był umieszczany w ośrodku wychowawczym.

Mężczyzna podczas zatrzymania na ulicy nie stawiał oporu, był zaskoczony gdy wysiadając z autobusu zobaczył policjantów. Został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego w którym spędzi wiele lat. To już trzeci zatrzymany przez policjantów z KWP w Szczecinie przestępca, który figurował na TOP liście.

(KWP w Szczecinie / mj)

Powrót na górę strony