Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Karnawałowy koncert policyjnej orkiestry

Data publikacji 15.02.2014

Wczoraj odbył się karnawałowy koncert w wykonaniu Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Wspólnie z orkiestrą wystąpiła para taneczna Klubu Sportowego „Stardance”. Specjalny koncert odbył się w ramach obchodów 40-lecia istnienia policyjnej orkiestry. W imprezie wzięło udział około 300 uczestników.

Z okazji 40-lecia istnienia Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu przygotowany został specjalny karnawałowy koncert, który odbył się 14 lutego 2014 roku o godz. 19.00 w Domu Klubowym „Śnieżka” przy pl. Muzealnym 16. Koncert patronatem objął Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu – insp. Wojciech Ołdyński.

W repertuarze pojawiły się utwory marszowe i rozrywkowe. Dużą atrakcją był występ pary tanecznej Klubu Sportowego „Stardance” reprezentującą „Skawiński Dance Studio, która w takt muzyki zaprezentowała swój program artystyczny, co za każdym razem kończyło się dużymi brawami ze strony publiczności. W trakcie koncertu były także losowane osoby, które otrzymały płytę CD z nagraniami orkiestry.

KWP Wrocław/gp
 

Powrót na górę strony