Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Do policyjnego aresztu trafił mężczyzna, podejrzewany o śmiertelne ugodzenie nożem

Data publikacji 20.02.2014

Policjanci z powiatu jeleniogórskiego zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o śmiertelne ugodzenie nożem. Ranny, w wyniku odniesionych obrażeń, zmarł. Podejrzewany o ten czyn mężczyzna został zatrzymany bezpośrednio po zdarzeniu. Miał około 2,6 promila. Trafił do policyjnego aresztu. Teraz grozi mu nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 18 lutego br. około godziny 21.00 na jednej z ulic w Piechowicach. Jak ustalili funkcjonariusze, pomiędzy 61-latkiem a pokrzywdzonym doszło do nieporozumienia, którego skutek okazał się tragiczny. Wcześniej, po powrocie do mieszkania, pokrzywdzony zauważył mężczyznę, który kręcił się w pobliżu jego auta. Zszedł  sprawdzić, czy przypadkiem nie uszkodził on jego samochodu. Kiedy pokrzywdzony pojawił się przy swoim aucie, mężczyzna śmiertelnie ranił go nożem.

Mężczyzna podejrzewany o ten czyn został zatrzymany bezpośrednio po zdarzeniu. Badanie na zawartość alkoholu wykazało w jego organizmie 2,6 promila. Na miejscu zdarzenia czynności wykonali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej. Obecny był również tam prokurator. Obecnie czynności prowadzone są w kierunku uszkodzenia ciała ze skutkiem śmiertelnym, jednak ostatecznie zarzut zostanie sformułowany przez prokuratora po wykonaniu wszystkich czynności w tej sprawie.

(KWP we Wrocławiu / mg)

 

Powrót na górę strony