Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W kuchni ukrył 750 g marihuany

Data publikacji 27.02.2014

Nyscy kryminalni zatrzymali 28-letniego mieszkańca miasta podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Policjanci w mieszkaniu mężczyzny znaleźli ponad 700 gramów marihuany. Grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony poniedziałek (24 lutego) funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nysie realizując działania wymierzone w przestępczość narkotykową, zatrzymali 28-letniego mieszkańca miasta. Podczas przeszukania mieszkania, w którym mężczyzna mieszkał, policjanci znaleźli i zabezpieczyli prawie 750 gramów suszu roślinnego. 28-latek ukrył go w szafce kuchennej. Zabezpieczony susz poddano wstępnej identyfikacji. Badanie narkotestem potwierdziło, że jest to marihuana.
 
Wczoraj funkcjonariusze doprowadzili mężczyznę do Prokuratury Rejonowej w Nysie. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, złożył w tej sprawie wyjaśnienia i przyznał się do zarzucanego mu czynu. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Teraz w więzieniu może spędzić nawet 10 lat.

(KWP w Opolu / mj)

Powrót na górę strony