Zagrali w tenisa w międzynarodowym składzie

Data publikacji 31.03.2014

Maciej Rakowicz z Bydgoszczy zwyciężył w II Otwartych Mistrzostwach Polski Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji, które odbyły się w miniony weekend w Radomiu. Zawody zostały zorganizowane przez Region IPA Radom oraz Integracyjny Klub Tenisa Stołowego BROŃ Radom. Imprezę objął patronatem honorowym Mazowiecki Komendant Wojewódzki Policji w Radomiu, Prezydent Miasta Radomia oraz Prezydent Sekcji Polskiej IPA.

W dniach 29-30 marca 2014 r. w Radomiu zostały przeprowadzone drużynowe i indywidualne II Otwarte Mistrzostwa Polski Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji. W pierwszym dniu został przeprowadzony turniej drużynowy. Uczestniczyło w nim 13 drużyn reprezentujących różne regiony Polski, a także drużyna IPA Kijów z Ukrainy.  W drugim dniu 26 zawodników rywalizowało w turnieju indywidualnym. Zwycięskie drużyny i zawodnicy otrzymali puchary i nagrody rzeczowe. Każdy uczestnik turnieju otrzymał dyplom oraz pamiątkowy medal mistrzostw.

Uroczystego otwarcia turnieju w imieniu Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Policji dokonał I Zastępca MKWP insp. Rafał Korczak oraz wiceprezydent Miasta Radomia Ryszard Fałek.

Wszyscy uczestnicy zawodów zapowiedzieli już swój udział w przyszłorocznej imprezie.