Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjantka z Bemowa najlepszą zawodniczką Mistrzostw Służb Mundurowych w Badmintonie

Data publikacji 02.04.2014

W weekend w hali sportowej Powiatowego Centrum Sportu w Staszowie odbyły się II Mistrzostwa Służb Mundurowych w Badmintonie. W rozgrywkach uczestniczyli pracownicy wojska, policji, żandarmerii, straży pożarnej, granicznej, ochrony kolei, służby leśnej i więziennej i służb specjalnych. W rywalizacji nie zabrakło post. Anny Rycaj z Komisariatu Policji Warszawa Bemowo, która dwukrotnie stawała na najwyższym podium, a tym samym uzyskała tytuł najlepszej zawodniczki mistrzostw.

W sobotę i niedzielę w hali sportowej Powiatowego Centrum Sportu w Staszowie odbyły się II Mistrzostwa Służb Mundurowych w Badmintonie. W rywalizacji uczestniczyli pracownicy wojska, policji, żandarmerii, straży pożarnej, granicznej, ochrony kolei, służby leśnej i więziennej i służb specjalnych. Łącznie w zawodach przez dwa dni rozegrano 240 meczy w grach pojedynczych, podwójnych i mieszanych zarówno kobiet jak i mężczyzn. W trzech kategoriach wiekowych wystartowało 93 uczestników. Organizatorzy Świętokrzyski Związek Badmintona, Starosta Powiatu Staszowskiego i Burmistrz Miasta i Gminy Staszów.

W rywalizacji uczestniczyli przedstawiciele służb mundurowych z Wrocławia, Opola, Płocka, Radomia, Strzelec Opolskich, Piotrkowa Trybunalskiego, Rzeszowa Częstochowy, Kalisza, Zabrza, Łodzi, Szczytna, Katowic nie zabrakło post. Anny Rycaj z Komisariatu Policji Warszawa Bemowo. Funkcjonariuszka zajęła pierwsze miejsce w grze pojedynczej i podwójnej oraz drugie miejsce w grze mieszanej. Decyzją organizatorów została uznana za najlepszą zawodniczkę mistrzostw.

Zwycięzcy z rąk organizatorów oraz Komendanta Powiatowego Policji w Staszowie insp. Tomasza Śliwińskiego otrzymali puchary i gratulacje. Wśród uczestników panowała sportowa rywalizacja fair play. Posterunkowej Annie Rycaj gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dzisiaj w południe Komendant Rejonowy Policji Warszawa IV insp. Krzysztof Krzyżanowski osobiście spotkał się z post. Anną Rycaj, aby pogratulować jej zwycięstwa. W spotkaniu uczestniczył również przełożony policjantki, Komendant Komisariatu Policji Warszawa Bemowo podinsp. Mariusz Oniszczuk.

(KSP / mg)

Powrót na górę strony