Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za pozbawienie wolności oraz pobicie i groźby

Data publikacji 15.04.2014

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę podejrzanych o pozbawienie wolności 28-latka ze szczególnym udręczeniem, pobicie oraz groźby. Wszyscy usłyszeli już zarzuty. Wczoraj na wniosek policjantów i prowadzącego sprawę prokuratora wobec zatrzymanych sąd orzekł areszt tymczasowy na 3 miesiące.

O zdarzeniu dyżurny rypińskiej policji został poinformowany telefonicznie w sobotę (12.04.14) około godziny 5.15. Mundurowi, którzy pojechali na interwencję w rozmowie ze zgłaszającym ustalili, że przez kilka godzin wbrew swojej woli był on przetrzymywany w jednym z mieszkań na terenie Rypina oraz bity przez kilka osób. W związku z tym, że mężczyzna miał obrażenia, funkcjonariusze wezwali karetkę pogotowia i poszkodowany trafił pod opiekę lekarzy. Do sprawy zaangażowani zostali policjanci wydziału kryminalnego rypińskiej komendy, którzy ustalili, że to dwaj mężczyźni w wieku 26 i 28 lat oraz 18-letnia kobieta pozbawili wolności mieszkańca Rypina. Oprawcy mieli przywiązać poszkodowanego do krzesła i przez kilka godzin się nad nim znęcać.

Jeszcze tego samego dnia rypińscy funkcjonariusze zatrzymali całą trójkę podejrzewaną o udział w tym procederze. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwieli usłyszeli zarzuty pozbawienia wolności ze szczególnym udręczeniem, pobicia i gróźb.

Wczoraj (14.04.14) na wniosek policjantów oraz prowadzącego sprawę prokuratora sąd zadecydował o ich tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności nie krótsza niż 3 lata.

(KWP w Bydgoszczy / mj)

Film Areszt za pozbawienie wolności oraz pobicie i groźby

Opis filmu: pobicia, pozbawienie wolności, groźby

Pobierz plik Areszt za pozbawienie wolności oraz pobicie i groźby (format mp4 - rozmiar 3.59 MB)

Powrót na górę strony